Nejsnazší jednodenní výtvarné a jiné vzdělávací kurzy - olejomalba nejen technikou Boba Rosse®, suchý štětec, kreslení pravou mozkovou hemisférou...

Fotografie z kurzů malování - rok 2015 - Červenec 2015

Tvořivý týden na Vysočině  -  ve dnech 20.-24.7.2015 se sešlo několik úžasných žen a vytvořily několik úžasných výrobků. Za 4 dny si vyzkoušely několik technik a jak je z obrázků vidět, vypadají spokojeně. Byl to úžasný týden a těším se na další, který se pravděpodobně uskuteční v prosinci 2015. Takže pokud jste dosud nevěděli, co si dát jako dárek k vánocům, mám pro Vás jeden tip. V malé vesničce na Vysočině  se ve dnech 28.12.2015 - 30.12.2015 (tentokrát jen 3 dny) uskuteční další tvořivý kurzík na kterém si můžete vyzkoušet další techniky - kreslení OP-ART (optické kresby), malbu Zentangle na tričko, kreslení portrétu pastelkami, malbu akvarelem, podíváme se znovu na mandaly a samozřejmě si namalujem obraz technikou Boba Rosse(R).

A co jsme zvládly v červenci? Zentangle, olejomalbu technikou Boba Rosse, kreslení pravou mozkovou hemisférou, olejomalbu suchým štětcem a malbu akrylem s Janou Laštovičkovou Grygarovou,

malbu mandal a grafologický rozbor písma s Lucií Rabensovou,

pletení z Českých Hobby Špagátů, vytváření věnečků z přízí, pletení kytiček na květinkovači, háčkovanou dutinku, decoupage  s Lenkou Sýkorovou (http://bambulky.elpopo.cz/)

a pískové mandaly se Zdenou Jelínkovou .

Všem lektorkám i účastnicím moc děkuji za příjemné dny .

 

 

 

Náš e-shop s potřebami pro malování technikou Boba Rosse

----------------------------------------------

 

SKICÁŘ ke kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou

 

 

------------------------------------------

Olejomalba "stírací technikou" ve Snídani s Novou 14.4.2016


 

 Pastel - Michal Janovský

kniha o malování pastelem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od července 2016 jsme partnerem projektu „Tajemství přírody- poznávání živé a neživé přírody prostřednictvím pokusů“, který je finančně podpořený Mezinárodním Višehradským fondem.

Více informací na webové stránce projektu