Přihláška na pobytový nebo docházkový kurz malování

Kód: 96/VEL
3 800 Kč
Skladem
Varianta

Kurz bude probíhat v mém atelieru ve Velké Losenici 293.  Můžete absolovat třeba jen pouze 1 den - cena za 1 den/1 obraz (40x60cm) je 1900,-Kč.

Ubytování není v ceně, ani ho v tomto případě automaticky nezajišťuji. Můžete si sami zajistit ubytování např. v Hotelu Přibyslav (cca 8 km od atelieru)  http://www.hotelpribyslav.cz/cenik  nebo  4 km od atelieru v Penzionu Starý dvůr.

 Malovat můžete jakýkoliv motiv vybraný na stránkách www.atelier-zebra.eu,

Případně jakýkoliv jiný obraz. Je nutné, aby jste si ale donesli vytištěné motivy obrazů, které chcete malovat a případně si je vzali s sebou na kurz nahrané na Flash disku (nebo mi je poslali do e-mailu), abychom s nimi mohli na kurzu dále pracovat.  

 Ceny:

V této ceně jsou započítána 4 plátna o velikosti 30x40cm. (nebo 2 plátna velikosti 40x60cm). 

Pokud budete chtít malovat na další velké plátno 40x60cm, pak je možné si ho dokoupit za 600,-Kč (v ceně je započítána i spotřeba barev na větší plátno), případně pokud namalujete více malých obrazů 30x40cm, tak každý další Vás vyjde na 300Kč. Pokud budete chtít malovat na jiný rozměr, tak mi prosím alespoň 14 dní předem dejte vědět, o jaký rozměr máte zájem. 

Na kurzu můžete malovat technikou jakou si vyberete - domluvíme se první den kurzu. Nejvíce preferovaná je technika malování na mokré plátno - buď technika Boba Rosse nebo Garyho Jenkinse, dále technika malování kombinovanou technikou akryl/olej, dále malování portrétu suchým štětcem, případně kreslení tužkou, pastelem, malování akvarelem.... Tužky, papíry, štětce, barvy, stojany, to vše je k dispozici v ceně kurzu.

 S sebou na kurz si vezměte : 1-2 role kuchyňských papírových utěrek a jedny olejové ubrousky (k dostání v DM drogerii ) - jedná se o ubrousky určené pro dětské "zadečky", pouze nesmí být vlhčené (musí být bez obsahu vody).

Dále budete potřebovat dobrou náladu :-), pohodlné oblečení (které si můžete ušpinit), přezůvky.  Pitný režim a malé občerstvení zajištěno. Oběd není v ceně - ale bude možné si objednat a dát přímo na místě kurzu - (budeme vozit z nedaleké restaurace nebo bude v nabídce domácí strava :-)). Případně pokud si donesete oběd svůj, je k dispozici mikrovlná trouba.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu