SLOVENSKO: Kurz malování/kreslení v Bratislavě - 11.05.2024

Kód: 282
Značka: ZebrArts
2 000 Kč
Skladem

Můžete si vybrat z následujících kurzů:

- tedy olejomalba na mokré plátno (technika Bob Ross/Gary Jenkins) - můžete malovat jakýkoliv motiv na plátno 40x60cm (krajiny, květiny, zvířata, postavy...)

- olejomalba suchým štětcem - malujeme portrét na plátno 30x40cm

- kreslení portrétu tužkou - kreslení pravou mozkovou hemisférou

Cena je 85 EUR - platit můžete na místě v hotovosti. 

Všechny kurzy zvládnou i děti nad 11 let. 

 

 

                                                       

Kurz se bude konat od 9:30 hod na adrese:  budova SSZ, Wolkrova 4, 851 01 Bratislava

Končíme přibližně kolem 15-16 hod - až dokončíte svůj obraz. 

Na kurz si přineste svou předlohu  - pokud nebudete mít, můžete vybrat něco z předloh, které mám na kurzu já. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olejomalba na mokré plátno (technika Bob Ross/Gary Jenkins) - můžete malovat jakýkoliv motiv na plátno 40x60cm (krajiny, květiny, zvířata, postavy...)  . Kurz začíná v 9:30 hod. 

Za 1 den / za pár hodin/ namaluje každý z Vás - (i ten, kdo nikdy nemaloval) - obraz olejovými barvami na plátno. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i malé děti. Maluje se na mokrý podklad - technika "mokrý do mokrého". Malovat můžete krajinu, květinu, zvíře... 

Na tomto kurzu si můžete namalovat obraz dle své předlohy.  Malujeme na plátno 40x60cm - prosím počítejte s tím, že plátno ponesete domů ještě mokré. Obraz můžete malovat víceméně jakýkoliv- ideálně vybírejte z předloh na mém webu. Pokud si něco vyberete, prosím vytiskněte si to jako předlohu (případně si to s sebou můžete přinést ještě na flash disku - pro případ, že bychom potřebovali použít projektor pro přenos obrazu na plátno - nutné hlavně pokud chcete malovat postavy nebo zvířata). Vybrat si samozřejmě můžete i na místě - budu mít s sebou knihy s předlohami, jen nedokáži zaručit, že obraz, který se Vám líbí, bude v těch knihách. Proto je jistější, když si předlohu donesete vytištěnou.

Na kurz si s sebou přineste plášť nebo staré triko, které si můžete umazat, dále jednu roli papírových kuchyňských utěrek a jedny olejové ubrousky (k dostání pouze v DM Drogerii) - nesmí být s obsahem vody. Pokud neseženete, nevadí, budu mít nějaké náhradní s sebou.

Na kurzu nepoužíváme žádná ředidla - snažím se používat pouze netoxické materiály. 

 Malovat můžete cokoliv. Podívejte se na práce studentů:

Olejomalba suchým štětcem - malujeme portrét na plátno 30x40cm - jedná se o jednoduchou techniku kreslení portrétů. Je u ní velmi malá spotřeba olejové barvy, potřebujete pouze plátno, 2-3 štětce a olejovou barvu. Všechny tyto pomůcky obdržíte na kurzu. Kurz začíná v 9:30 hod.

Na kurz si s sebou přineste plášť nebo staré triko, které si můžete umazat a jednu roli papírových kuchyňských utěrek. Dále si přineste  portrét vytištěný na obyčejný kancelářský papír - černobíle. Ideálně si vytiskněte 2 kopie. Portrét musí být přes celou A4 nebo si to můžete vytisknout i na A3, tedy opravdu co největší. Pokud si nepřinesete předlohu, budete kreslit nějakou celbritu, jejíž předlohu budu mít k dispozici já. 

Na kurzu nepoužíváme žádná ředidla - snažím se používat pouze netoxické materiály. 

 Malovat můžete cokoliv. Podívejte se na práce studentů:

Kreslení portrétu tužkou - kreslení pravou mozkovou hemisférou - tento kurz začíná již v 8:45 hod. Na kurzu si nakreslíte spoustu obrázků, naučíte se pozorovat tvary kreslených objektů, ukážeme si, jak je jednoduché nakreslit třeba koně, povíme si něco o hemisférách, naučíme se stínovat, odhadovat vzdálenosti, ukážeme si různé způsoby jak nakreslit skicu portrétu. Na kurz si přineste  pouze portrét vytištěný na obyčejný kancelářský papír - černobíle. Ideálně si vytiskněte 2 kopie. Portrét musí být přes celou A4, tedy opravdu co největší. Pokud si nepřinesete předlohu, budete kreslit nějakou celbritu, jejíž předlohu budu mít k dispozici já. 

Podívejte se na práce studentů: