Teambuildingové kurzy

Chcete povzbudit týmovou kreativitu?

Chcete, aby Vaši zaměstnanci byli ještě výkonnější?

Dovolte jim na chvilku vrátit se do dětských let, dovolte jim hrát si a malovat!

Nebo prostě chcete překvapit zákazníky zajímavým dárkem anebo udělat radost všem svým zaměstnancům? V tom případě Vám ráda vystavím dárkové šeky na kurzy.

 

Druhy workshopů

1. Pokud chcete  workshop na celý den, pak je možná varianta malování na plátno 40x60cm – olejomalba technikou Boba Rosse nebo Garyho Jenkinse,  motiv obrazu předem domluvíme. Délka workshopu je cca 4-5 hodin. Materiál je v ceně a cena je 1500,-Kč/osobu (při počtu 10 a více osob). Každý si domů odnáší namalovaný obraz – pozor, obrazy budou mokré (schnou přibližně týden, proto je dobré mít zajištěný odvoz ideálně autem). Motiv je buď krajinka nebo květina – případně se mohou vybrat dva motivy jedna část účastníků může malovat krajinku a druhá část květinu. Příklad motivu obrazu:

2. Workshop na celý den, pak je možná varianta malování na plátno 40x60cm – malování akrylem,  motiv obrazu předem domluvíme. Délka workshopu je cca 4-5 hodin. Materiál je v ceně a cena je 1500,-Kč/osobu (při počtu 10 a více osob). Každý si domů odnáší namalovaný obraz – obrazy jsou po dokončení suché, je tedy možné s nimi normálně manipulovat. Motiv je krajina/květina/postava/zvíře – případně se mohou vybrat dva motivy.

3. Kratší workshop cca na 2 hodinky – olejomalba technikou Boba Rosse nebo Garyho Jenkinse maluje se na menší plátno 30x40cm – cena 1000,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob). Opět jednotný motiv (max. 2 motivy), obraz je po namalování mokrý.

4. Kratší workshop cca na 2 hodinky – malování akrylem maluje se na menší plátno 30x40cm – cena 1000,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob). Opět jednotný motiv (max. 2 motivy), obraz je po namalování suchý.

5. Kreslení portrétu tužkou – kurz kreslení nejen pravou mozkovou hemisféroucca 7 hodin (od 9-16 hod), každý účastník odchází domů s nakresleným portrétem na papír (v průběhu kurzu se kreslí více obrázků, ale hlavní obraz je portrét). Zde může každý z účastníků kreslit svůj portrét, pokud si donesou vytištěnou fotografii obličeje (stačí vytištěné na obyčejný kancelářský papír černobíle, ideálně 2 kopie, co největší obličej (kvalitní fotografie).  Cena 1500,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení