Teambuildingové kurzy

3 položek celkem

Cena

200030000
1200030000
atelier zebra produkty
2 000 Kč

Tento kurz je určen pro skupinku lidí, kteří se znají a chtějí si udělat "soukromou" kreativní akci na pár dní (může být víkend/prodloužený víkend/nebo všední dny).  Kurz může...

Kód: 165
teambuilding
30 000 Kč

Teambuildingové akce na míru. Pro bližší informace - domluvení termínu a dalších detailů, mne prosím kontaktujte (tel.: 773 070 808, info@atelier-zebra.eu ). Zejména okolo vánoc...

Kód: 179
atelier zebra produkty (3)
Novinka Tip Akce
ZDARMAZDARMA
2 400 Kč

Nejbarevnější ONLINE kurz olejomalby .  Celkem si namalujeme 40 různých obrazů. Po uhrazení ceny Vám bude zaslán odkaz na členskou sekci. V členské sekci naleznete první 2...

Kód: 285

Chcete povzbudit týmovou kreativitu?

Chcete, aby Vaši zaměstnanci byli ještě výkonnější?

Dovolte jim na chvilku vrátit se do dětských let, dovolte jim hrát si a malovat!

Nebo prostě chcete překvapit zákazníky zajímavým dárkem anebo udělat radost všem svým zaměstnancům? V tom případě Vám ráda vystavím dárkové šeky na kurzy.

 

Druhy workshopů

1. Pokud chcete  workshop na celý den, pak je možná varianta malování na plátno 40x60cm – olejomalba technikou Boba Rosse nebo Garyho Jenkinse,  motiv obrazu předem domluvíme. Délka workshopu je cca 4-5 hodin. Materiál je v ceně a cena je 1500,-Kč/osobu (při počtu 10 a více osob). Každý si domů odnáší namalovaný obraz – pozor, obrazy budou mokré (schnou přibližně týden, proto je dobré mít zajištěný odvoz ideálně autem). Motiv je buď krajinka nebo květina – případně se mohou vybrat dva motivy jedna část účastníků může malovat krajinku a druhá část květinu. Příklad motivu obrazu:

2. Workshop na celý den, pak je možná varianta malování na plátno 40x60cm – malování akrylem,  motiv obrazu předem domluvíme. Délka workshopu je cca 4-5 hodin. Materiál je v ceně a cena je 1500,-Kč/osobu (při počtu 10 a více osob). Každý si domů odnáší namalovaný obraz – obrazy jsou po dokončení suché, je tedy možné s nimi normálně manipulovat. Motiv je krajina/květina/postava/zvíře – případně se mohou vybrat dva motivy.

3. Kratší workshop cca na 2 hodinky – olejomalba technikou Boba Rosse nebo Garyho Jenkinse maluje se na menší plátno 30x40cm – cena 1000,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob). Opět jednotný motiv (max. 2 motivy), obraz je po namalování mokrý.

4. Kratší workshop cca na 2 hodinky – malování akrylem maluje se na menší plátno 30x40cm – cena 1000,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob). Opět jednotný motiv (max. 2 motivy), obraz je po namalování suchý.

5. Kreslení portrétu tužkou – kurz kreslení nejen pravou mozkovou hemisféroucca 7 hodin (od 9-16 hod), každý účastník odchází domů s nakresleným portrétem na papír (v průběhu kurzu se kreslí více obrázků, ale hlavní obraz je portrét). Zde může každý z účastníků kreslit svůj portrét, pokud si donesou vytištěnou fotografii obličeje (stačí vytištěné na obyčejný kancelářský papír černobíle, ideálně 2 kopie, co největší obličej (kvalitní fotografie).  Cena 1500,-Kč/osobu (při min. počtu 10 osob)