ONLINE - Roční kurz olejomalby - 52 obrazů

Kód: 225
Novinka Tip
Značka: ZebrArts
9 800 Kč
Skladem

Celoroční ONLINE kurz olejomalby. Každý týden si namalujete jeden obraz. Malovat budeme krajinky, květiny, zvířata, postavy, portréty.  Po uhrazení ceny Vám bude zaslán odkaz na členskou sekci. Každý další týden se Vám pak v členské sekci otevře další videonávod.  Pokud máte dotazy, ptejte se přímo lektorky na tel. 773 07 08 08 nebo pište na info@atelier-zebra.eu.  Můžete přijít i na živý kurz, abyste si vyzkoušeli, zda bude toto malování pro Vás - kurzy naleznete zde.

Malovat budeme podle fotografií reálných i fotografií vygenerovaných v umělé inteligenci. 

 

Pokud si chcete koupit k tomuto online kurzu i barvy a štětce, můžete tak učinit zde: https://www.atelier-zebra.cz/zakladni-sada-barev-a-stetcu#detail-anchor-description 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaké obrazy nás čekají?  Budeme malovat /vybírat z následujících předloh. První díly budou hlavně o malování krajinek (cca 15), pak přejdeme na malování květin (10), zvířat (10), postav(5), portrétů(5) a ostatních objektů a předmětů(7).

Kurz je koncipován tak, abyste po roce byli schopni namalovat cokoliv.  Výuková videa Vám zůstanou přístupná 2 roky od uhrazení. 

Malovat budeme olejovými barvami (i když některé předlohy jsou akryl/akvarel). Ke každému obrazu bude k dispozici i foto-návod. 

Každý čtvrtek obdržíte nové video. V průběhu kurzu je Vám lektorka kdykoliv k dispozici. 

Při nákupu zvolte dopravu: zaslání přes PDF. Děkuji.