Malování a kreslení pro učitele

Kód: 168
1 500 Kč 1 500 Kč / 1 ks
Skladem

Uvedená cena je za 1 osobu.

Kurzy malování nebo kreslení pro učitele.  Minimální počet je 6 osob, a podmínkou je také vlastní učebna k dispozici od Vaší školy, případně je možné mít kurz u mne v atelieru ve Velké Losenici u Žďáru nad Sázavou. 

Chcete pro své učitele uspořádat kurz malování?  Zavolejte (tel. 773 070 808) nebo napište na info@atelier-zebra.eu   , a domluvíme dopředu termín, který Vám bude vyhovovat. Kurz je možné uskutečnit ve všední dny, i o víkendech.

Varianty:

- 3-4 hodinový kurz olejomalby na mokré plátno: jako výsledek si každý účastník odnáší olejomalbu na plátně vel. 30x40 cm - všichni účastníci malují stejný obraz 

- 3-4 hodinový zkrácený kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - kreslení tužkou,  pouze základy, jako výsledek si každý účastník odnáší několik základních kreseb - křeslo, ruce, profil muže, kůň...

 - 8mi hodinový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - kreslení tužkou, jako výsledek si každý účastník odnáší domů kromě základních kreseb (křeslo, ruce, profil, kůň) kresbu portrétu         - tato varianta je dražší  - 1900,-Kč/osobu pokud bude alespoň 6 osob.

Detailní informace

Detailní popis produktu