Kurzy malování pro soukromé skupinky osob

Kód: 165
2 000 Kč
Skladem

Tento kurz je určen pro skupinku lidí, kteří se znají a chtějí si udělat "soukromou" kreativní akci na pár dní (může být víkend/prodloužený víkend/nebo všední dny).  Kurz může být přizpůsoben dle Vašeho požadavku od jednodenního až po čtyřdenní. 

Varianta 1)

Kurz bude probíhat v mém atelieru ve Velké Losenici 293.   Ubytování není v ceně, ani ho v tomto případě automaticky nezajišťuji. Můžete si sami zajistit ubytování např. v Hotelu Přibyslav (cca 8 km od atelieru)  http://www.hotelpribyslav.cz/cenik  nebo  4 km od atelieru v Penzionu Starý dvůr.

 

Varianta 2)

Kurz může probíhat ve Vámi vybrané lokalitě a hotelu. 

------

Na kurzu se sice bude malovat a kreslit, ale hlavní benefit kurzu je relax, pohoda, zapomenutí na běžné starosti, radost z krásného výsledku, atd. atd.

Ceny:  dle počtu dní a namalovaných obrazů. Pro konkrétní cenu mne prosím kontaktujte s přesným zadáním, jak by Vaše akce měla vypadat. Kontakt : info@atelier-zebra.eu

Orientačně: u třídenního kurzu, kde jsou v ceně započítána 4 plátna o velikosti 30x40cm. (nebo 2 plátna velikosti 40x60cm) - je cena cca 4000,-Kč (bez ubytování a stravy). Jednodenní kurz (1 velký obraz nebo 2 malé obrazy) je za 2000,-Kč/osobu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu