Kreslení nejen pravou mozkovou hemisférou - Ebook (PDF)

Kód: 206
Tip
Značka: ZebrArts
ZDARMAZDARMA
sešit
159 Kč 159 Kč / 1 ks
Skladem

Jedná se o ONLINE produkt - obdržíte ho emailem v PDF souboru.

Připravila jsem pro Vás kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou sepsaný v tomto pracovním sešitě - zde ho můžete koupit ve formě PDF, nebo  na tomto odkaze: tištěný v sešitové vazbě.

Po zakoupení a uhrazení produktu obdržíte odkaz, kde si můžete stáhnout ebook. Vytisknete si ho na černobílé tiskárně, připravíte 3 tužky, gumu a ořezávátko a můžete začít kreslit.

Zároveň u kreslení můžete posilovat své mozkové hemisféry. 

Tato kniha vám bude sloužit jako domácí kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Obsahuje cvičení, která vám pomohou rozvinout smysl pro tvary, prostor, odstíny a naučí vás nahlížet věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Součástí cvičení jsou předlohy, jasně formulované návody a šablony. Zjistíte, co je to negativní prostor a jak jej využít v kresbě, vyzkoušíte si kreslení oběma rukama zároveň, naučíte se kreslit jednotlivé části obličeje a vytvořit věrohodný portrét a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, že naučit se kreslit může opravdu každý, stačí jen správně zapojit obě mozkové hemisféry. Trénujte mozek a využijte možnosti, jež vám nabízí.

 Potřebujete pouze tužky, gumu, ořezávátko, chvilku času, zapněte si příjemnou hudbu a pojďte relaxovat...

52 stran 

 

A doporučuji také ONLINE KURZ kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Detailní informace

Detailní popis produktu